DLA MŁODZIEŻY

Metody, którymi nauczamy w Szkole Językowej MEMOLANGIA, to DIRECT Metod oraz METODA CALLANA według których dobra komunikacja z rozmówcą  jest najważniejsza podczas nauki języka obcego. 80% zajęć to komunikacja w języku obcym. Najlepszym sposobem nauki języka jest mówienie nim w małych grupach oraz regularne powtórki z użyciem nowoczesnych technologii. Mówimy dość nudnemu „szkolnemu” nieefektywnemu podejściu.

Co dostajesz:DLL

  • w małych 3-6 osobowych grupach (max. 8 osób) mówisz cały czas lekcji w języku angielskim -efekty odczuwalne po kilku, kilkunastu lekcjach, wysoka zdawalność
  • mówisz już od pierwszej lekcji w języku angielskim , przełamując barierę w mówieniu
  • gry utrwalające słówka na tablicy interaktywnej na każdej lekcji
  • przerobienie 1 poziomu to 2-3 miesiące co zapewnia zapamiętanie 700 słówek w 1400 interesujących i praktycznych pytaniach i odpowiedziach
  • specjalnie opracowany system powtórek zapewnia trwałe zapamiętanie materiału
  • KONIEC Z NUDĄ ! na zajęciach przeważnie mówimy, ale mamy też specjalne lekcje gramatyczne w całości poświęcone przećwiczeniu konkretnego zagadnienia, a czytania i słuchania ze zrozumieniem uczymy się z filmów ! ( brak nudnych „podręcznikowych czytanek i słuchań”, przepisywania z tablicy , ślęczenia nad podręcznikami i słuchania nauczyciela zamiast samemu mówić )
  • bezpłatna lekcja pokazowa
  • przejrzyste podręczniki z płytą MP3
  • 12 poziomów w 6 podręcznikach

Jak wyglądają lekcje  metodą DIRECT ENGLISH:

 80% zajęć to mówienie w języku obcym najnowszą metodą konwersacyjną w 3-6 osobowych grupach mówisz cały czas w szybkim, naturalnym tempie konwersacji w poprawnej formie gramatycznej  –nauka szybko przynosi efekty -wyrobienie odruchów językowych- myślenia w języku obcym

Prawie całą lekcję lektor zadaje pytania w oparciu o wprowadzone wcześniej słownictwo i zagadnienia gramatyczne. Zadaniem słuchacza jest jak najszybciej odpowiedzieć na zadane pytanie. Konwersacje w małych grupach są najbardziej efektywnym sposobem nauki, dzięki temu większość nauki odbywa się podczas zajęć. Następnie utrwalamy słownictwo w interesujących ćwiczeniach i grach na TABLICY INTERAKTYWNEJ.

+FILM STAR 

Koniec z nudną !- specjalne lekcje na których oglądamy na TABLICY INTERAKTYWNEJ krótki fragment znanego i lubianego filmu, bajki np. Pingwiny z Madagaskaru, Noc w Muzeum, Titanic w oryginalnej, angielskiej wersji językowej. Rozwiązujemy ćwiczenia  na tablicy na jego zrozumienie ogólne i szczegółowe, oraz zawartych w nim słówek, gramatyki. Wcielamy się w role aktorów, postaci i  odgrywamy te scenki 🙂 Świetna zabawa z autentycznym angielskim !

Dla dzieci młodszych: śpiewanie piosenek, odgrywanie historyjek bajek, rymowanki, gry i zabawy na tablicy interaktywnej, planszowe i

+GRAMMAR IS FUN

Specjalne lekcje z gramatyki  dzięki  uczniowie świetnie radzą sobie na sprawdzianach w szkole ułatwiają zrozumienie zasad gramatyki i uczą ich praktycznego użycia.

+EXAM LAB 

Profesjonalne przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego i egzaminu maturalnego. Nauka strategii egzaminacyjnych, ćwiczenie testów próbnych: słuchania i czytania ze zrozumieniem, pisania listów, e-maili. Realizacja gimnazjalnego i maturalnego katalogu tematycznego.

 

ZAPISZ SIĘ NA BEZPŁATNĄ LEKCJĘ ! 507-82-11-8822041802_s