DIRECT KIDS

Młodzi odkrywcy wyruszają w krainę języka angielskiego, zdobywając nowe umiejętności szybko, skutecznie, w przyjemnej, stymulującej do nauki atmosferze TYLKO U NAS ANGIELSKI METODĄ  DIRECT dla DZIECI :

Zajęcia prowadzone METODA DIRECT są wyczekiwane przez dzieci z lekcji na lekcję, bo dzięki nim szybko uczą się porozumiewać po angielsku. Wiele radości przysparza im fakt, że w krótkim czasie potrafią rozmawiać w języku angielskim nie tylko w trakcie lekcji, ale też w różnych sytuacjach poza szkołą, oraz chętnie i często mogą ćwiczyć nowe słówka w przyjemny sposób – poprzez angażujące gry na tablicy interaktywnej. 80% lekcji to ćwiczenie mówienia w języku obcym w małych 4-8 osobowych grupach oraz regularne powtórki z użyciem nowoczesnych technologii. Dużą satysfakcję mo02_okladki_kids_englishgą odczuwać także rodzice, którzy są dumni z tak szybkich postępów swoich pociech.

Korzyści dla dzieci :

 • w małych 4-8 osobowych grupach każdy uczeń faktycznie bierze aktywny udział w lekcji
 • 80% czasu lekcji to ćwiczenie mówienia po angielsku – efekty zauważalne już po kilku lekcjach,
 • specjalnie opracowane powtórki zapewniają trwałe zapamiętanie materiału
 • gry i zabawy utrwalające wiedzę na tablicy interaktywnej na każdej lekcji
 • 4 razy więcej słówek  niż z tradycyjnym podręcznikiem szkolnym w praktycznych zwrotach
 • duża dynamika zajęć zapobiegająca nudzie i ułatwiająca koncentrację
 • lekcje z gramatyki ułatwiają zrozumienie zasad gramatyki, praktycznego użycia, pomagają zdać na piątki klasówki szkolne
 • profesjonalne przygotowanie do testów i egzaminów szkolnych, nauka strategii egzaminacyjnych, 
 • świetna zabawa z autentycznym angielskim ! śpiewanie piosenek, odgrywanie historyjek, bajek, rymowanki, gry i zabawy na tablicy interaktywnej, planszowe, ćwiczenia English Attack!
 • bezpłatna lekcja pokazowa
 • przejrzyste podręczniki z płytą MP3
 • zajęcia raz w tygodniu po 2 godziny lekcyjne (45 min) z przerwa 5 min.

ZAPISZ SIĘ NA BEZPŁATNĄ LEKCJĘ !inter_book_01b.cdr

507-82-11-88

Najczęściej zadawane pytania :

1. Czym różni się ten kurs od kursów proponowanych przez inne szkoły ? Czy są lepsze efekty? Jak się uczy języka obcego Metodą Direct?

Skutecznie. 100% czasu lekcji jest efektywnie wykorzystane przez uczniów. 80% na ćwiczenie umiejętności mówienia w języku i 20% na utrwalanie wiedzy poprzez czytanie i pisanie. Dzieci uczą się angielskiego tak jak swojego ojczystego języka najpierw słyszą nowe słowa, potem je mówią dopiero na końcu czytają i piszą. Dlatego jest im o wiele łatwiej. Program jest szczegółowo zaplanowany także pod względem powtórek, aby zapewnić jego trwałe zapamiętanie.  Nie ma o20150413_171516 (Copy)bszernych prac domowych. Założenie jest takie, że nauka odbywa się w trakcie lekcji.

2. Czy dzieci chętnie chodzą na taki kurs? Czy nie jest zbyt trudny, lub za mało wymagający?

Dzieci szybko czują że robią postęp co je motywuje do nauki. Są z siebie dumne że całą lekcję mówią po angielsku. Każdy bierze aktywny udział całą lekcję. Dzieci cieszą się, że kurs przebiega zupełnie inaczej niż w szkole : brak nudnych „podręcznikowych czytanek i słuchań”, przepisywania z tablicy, ślęczenia nad książkami i słuchania nauczyciela zamiast tego same mogą mówić ich energia jest konstruktywnie spożytkowana dlatego chętnie przychodzą na zajęcia i szybko odnoszą zamierzone efekty.

Poza tym dzieci uwielbiają ćwiczenia na tablicach interaktywnych. Tak dobrze się bawią, że zapominają że się przy tym uczą.  Nauka staje się przyjemnością.

3. Czy dziecko nauczy się mówić po angielsku na kursie? 

Oczywiście! 80% każdych zajęć to ćwiczenie mówienia w małych 4-8 osobowych grupach każdy uczeń odpowiada na 1 zajęciach na około 3o pytań pełnymi poprawnymi zdaniami. Proszę przyjść z dzieckiem na darmową lekcję pokazową a przekonają się Państwo że to naprawdę działa 🙂

 

DIRECT KIDS to praktyczna nauka języka, która przebiega w sposób naturalny, dostosowany do możliwości poznawc20150528_162903 (Copy)zych dziecka. Poprzez szereg prostych pytań i odpowiedzi dzieci uczą się całościowego używania struktur językowych, a duża dynamika zajęć sprawia, ze mali uczniowie szybko nabywają umiejętności rozumienia z kontekstu. Usystematyzowane powtórki i pomoce wizualne ułatwiają utrwalenie zdobytej wiedzy. A wszystko to przeplatane jest odpowiednio dozowanymi grami aktywizującymi i motywującymi na TABLICY INTERAKTYWNEJ, które zapobiegają znużeniu oraz wspomagają zapamiętywanie nowych partii materiału. Dzieci uwielbiają zajęcia z podręczników KIDS.

Każdy podręcznik zawiera:

 • praktyczne słownictwo
 • przystępnie wytłumaczoną gramatykę
 • kolorowy słowniczek obrazkowy
 • liczne rebusy i gry językowe, warm-ups
 • testy do samodzielnego sprawdzenia postępów
 • testy sprawdzające, prace domowe
 • płytę CD