PLATFORMA E-LEARNINGOWA

Direct Language HUB

Direct Language Hub to nowoczesna platforma e-learningowa do nauki języków obcych w oparciu o elementy metody bezpośredniej.

Dzięki niej poznasz różne akcenty – nauczysz się rozumieć ludzi z różnych stron świata. Tego nie znajdziesz w jakimkolwiek innym programie e-learningowym. W programie masz do dyspozycji aż 28 różnych typów zadań, dzięki którym ćwiczysz różne umiejętności – ta różnorodność wspomaga motywację i zapobiega nudzie. Poprzez pytania i odpowiedzi, charakterystyczne dla metody bezpośredniej, odzwierciedlamy naturalny sposób komunikowania się.

OBEJRZYJ PREZENTACJĘ:

direct_logo_podstrona

kliknij i wypróbuj  platforma e-learningowa

Słuchacze naszych kursów języków obcych prowadzonych na podstawie podręcznika English designed with Direct Method znajdą na platformie Direct Language Hub bezpłatny kurs, dzięki któremu mogą utrwalać wiadomości z lekcji, nadrabiać zaległości, a także powtarzać materiał przed egzaminem w atrakcyjnej i nowoczesnej formie.

Każde ćwiczenie przypisane jest do konkretnej jednostki w podręczniku, a Słuchacze otrzymują nawet 100 dodatkowych godzin nauki gratis!

Direct Language App

Przygotowaliśmy aplikację komórkową na systemy iOS oraz Android, która pomaga opanować przydatne słownictwo w unikalnych zestawach czterech zadań.

Już dziś odbierz kupon rabatowy w swojej szkole językowej i zacznij korzystać z bezpłatnego kursu online na platformie Direct Language Hub www.dlhub.eu!